Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy.

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Niemczy.

14 października 2020 r. to ważny dzień dla uczniów Szkoły Podstawowej w Niemczy. Tego dnia uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły oraz zostali pasowani na ucznia. Gośćmi byli Pan Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski, delegacja grona pedagogicznego i pracowników szkoły.

Po pasowaniu dzieci przygotowały  życzenia dla wszystkim pracowników szkoły, a  na ręce pani dyrektor złożyły bukiet kwiatów.

Jeszcze raz przepraszamy Drogich  Rodziców za to, że nie mogli być z nami z powodu  rozwijającej się epidemii.