Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pełna lodówka!!!  Zapraszamy wszystkich potrzebujących do społecznej lodówki w przedsionku kościoła w Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Informujemy, że w środę 2 lutego obficie zaopatrzona została lodówka znajdująca się w przedsionku naszego niemczańskiego kościoła. Zaopatrzenie w chleb, kanapki, zupy i wiele innych produktów przekazała wrocławska Fundacja „Weźpomóż”.

W godzinach popołudniowych Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski osobiście zajął się rozpakowaniem i wyeksponowaniem produktów, przywiezionych przez dyrektora Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy więc wszystkich potrzebujących by skorzystali z przekazanej żywności. Prosimy także o poinformowanie osób potrzebujących o takiej możliwości.

Zapraszamy również do przekazywania żywności, w przypadku gdy mamy jej w nadmiarze, na potrzebę osób potrzebujących.

Społeczna lodówka w Niemczy zaczęła działać od 27 stycznia 2021 roku. Jest dostępna od godz. 6.00 do czasu zakończenia ostatniej Mszy św.