Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pełne uroku i wspaniałej muzyki Walentynki 2023 w Niemczańskim Ośrodku Kultury - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Pełne uroku i wspaniałej muzyki Walentynki 2023 w Niemczańskim Ośrodku Kultury

Wyjątkowo piękny koncert z okazji Walentynek odbył się w dniu 14 lutego w sali widowiskowej Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

Zaprzyjaźnionych artystów Jadwigę Tomczyńską i Maksymiliana Ambroziaka przedstawił niemczańskiej publiczności pracownik NOK Rafała Pawłowski.

Artyści wykonali niezwykły koncert utworów muzyki filmowej, zachwycili wszystkich obecnych muzyką, wokalem i świetnym na ten wieczór doborem repertuaru.

Po raz pierwszy w Niemczańskim Ośrodku Kultury wystąpiła śpiewająca artystka, grająca jednocześnie na harfie elektronicznej. Towarzyszył jej mąż gitarzysta.

Duet artystów sprawił, że walentynki pozostaną na długo w pamięci wszystkich gości NOK. Artystom podziękowania i wyrazy uznania złożył obecny na koncercie Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski.

Watro też dodać, że przed koncertem chętne panie mogły skorzystać z nieodpłatnych porad, wykonania makijażu czy maseczki przez Mariolę Słobodzińską – Kielar Dyrektora Sprzedaży kosmetyków Mary Kay

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć magicznego wieczoru walentynkowego: