Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza PIERWSZE ZADANIE W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO ZREALIZOWANE - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

PIERWSZE ZADANIE W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO ZREALIZOWANE

Jest to pierwsza w historii Gminy Niemcza edycja Budżetu Obywatelskiego.  Plac zabaw przy Szkole Podstawowej im. B. Chrobrego w Niemczy został oddany do użytkowania. A wszystko dzięki zgłoszeniu projektu pn.:  Aktywny plac zabaw „Na dróżkach” do I edycji Budżetu Obywatelskiego. Projektodawca zwycieskiego zadania mógł dziś nie tylko uczestniczyć w odbiorze, ale też przetestować zamontowane urządzenia placu zabaw.

Na postawie wyników głosowania Mieszkanek i Mieszkańców Gminy Niemcza zatwierdzono zadania, które są realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Pierwszy z projektów już został zrealizowany, trwają prace zmierzające do realizacji kolejnego.