Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Planowe wyłączenie wody w Niemczy oraz Wilkowie Wielkim - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Planowe wyłączenie wody w Niemczy oraz Wilkowie Wielkim

Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o. w Dzierzoniowie informuje, że w związku z planowym wyłaczeniem wody w dniu 29.08.2018 od godz. 8:00 do godz. 15:00 zostanie wstrzymana dostawa wody dla mieszkańców Niemczy oraz Wilkowa.

W czasie wyłączenia woda dla mieszkańców będzie dostarczana beczkowozem. Po wykonaniu włączenia dokonamy płukania sieci wodociągowej. Po płukaniu zostaną pobrane próbki wody dnia 30.08.2018 r. a następnie 03.09.2018 r. Wyniki zostaną przesłane do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Ogłoszenie o braku wody (PDF)