Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Plener fotograficzny artystów fotografików z koła "SPAF" działającego przy Politechnice Wrocławskiej - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Plener fotograficzny artystów fotografików z koła „SPAF” działającego przy Politechnice Wrocławskiej

W dniach 25-27 sierpnia gościliśmy artystów fotografików z koła „SPAF” działającego przy Politechnice Wrocławskiej. Celem było zorganizowanie pleneru fotograficznego a następnie wystawy poświęconej Miastu i Gminie Niemcza. Goście byli pod wrażeniem urokliwych miejsc niemczańskiej okolicy. Przez te 3 dni przemierzyliśmy wspólnie Niemczę wszerz i wzdłuż wszelkimi możliwymi przesmykami aby nie przeoczyć żadnego ciekawego miejsca. Odwiedziliśmy również m.in. Przerzeczyn Zdrój, Golę Dzierżoniowską, Ruszkowice, Kietlin i Gilów w którym akurat organizowane były dożynki. Teraz z tych wielu tysięcy zdjęć wybrane zostanie kilkanaście szczególnie interesujących, które będą tworzyły wystawę poświęconą naszej Gminie. Spafowicze zostali ugoszczeni w Przerzeczynie Zdrój u Państwa Sadek, którzy przygotowali dla nich przytulne pokoje i niesamowite śniadania. Organizatorami pleneru był Niemczański Ośrodek Kultury i Politechnika Wrocławska.