Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Podsumowanie ferii zimowych w Niemczańskim Ośrodku Kultury - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Podsumowanie ferii zimowych w Niemczańskim Ośrodku Kultury

Niemczański Ośrodek Kultury przygotował na okres ferii zimowych szeroką gamę zajęć dla dzieci Zajęcia były  prowadzone zarówno w Niemczańskim Ośrodku Kultury jak również na terenie sołectw Gminy Niemcza: Podlesie, Gilów, Przerzeczyn- Zdrój oraz Wilków Wielki. Tematyka zajęć była bardzo zróżnicowana: warsztaty ceramiczne, warsztaty perkusyjne, zajęcia modelarskie, interdyscyplinarne zajęcia plastyczne. Pragnąc dotrzeć do jak najszerszego grona dzieci postanowiono aby część zajęć była prowadzona także w godzinach popołudniowych. Na okres ferii zimowych przypadła realizacja nowej inicjatywy ośrodka kultury – reaktywacja niemczańskiego kina. Realizacja pomysłu przypadła właśnie w okresie ferii, podczas których w czwartkowe przedpołudnia zostały wyświetlone dwa filmy familijne: „Operacja Arktyka” oraz „Najlepsze przyjaciółki”. Wstęp na obydwie projekcje był oczywiście bezpłatny. Dyrekcja Niemczańskiego Ośrodka Kultury pragnie serdecznie podziękować Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego w Niemczy za pomoc w przygotowaniu  zajęć.