Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Podziękowania Burmistrza Niemczy za pracę w roku 2022 oraz życzenia na Nowy Rok - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Podziękowania Burmistrza Niemczy za pracę w roku 2022 oraz życzenia na Nowy Rok

Po zakończeniu ostatniego dnia pracy w roku 2022 Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski spotkał się z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy. Burmistrz skierował wiele ciepłych słów podziękowań za solidną pracę naszym niemczańskim urzędnikom.

Jesteście świetną załogą, wszyscy pracujecie  nadzwyczaj solidnie – mówił Burmistrz. Razem udało się nam zrealizować, podczas tego roku, bardzo dużo przedsięwzięć z korzyścią dla całej Gminy i jej mieszkańców. To był bardzo dobry rok dla naszej Gminy  choć dla nas wszystkich ciężki, pełen wysiłku i zaangażowania.

Jednocześnie  zapowiedział burmistrz obecnym na spotkaniu pracownikom naszego magistratu, że w Nowym Roku, przerwy w tempie pracy nie będzie. Przed nami – jak mówił Burmistrz – kolejne inwestycje, projekty, wydarzenia, które będziemy realizowali.

Urzędnicy także podkreślali, że zarówno atmosfera pracy jak i  wzór pracowitości jakim jest sam Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski, który od pierwszego dnia nie zwalnia tempa, są dobrym prognostykiem na nowe wyzwania i nowe zadania.

Podziękowaniom i życzeniom Burmistrza towarzyszył symboliczny toast.