Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W DOŻYNKACH PRZERZECZYN-ZDRÓJ - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W DOŻYNKACH PRZERZECZYN-ZDRÓJ

PODZIĘKOWANIE ZA DOŻYNKI GMINIE PRZERZECZYNIE-ZDROJU

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom które przyczyniły się do uświetnienia uroczystości dożynkowych.

Historia sie nie zmienia , nasze miejscowości zatracają element rolniczy, ale zachowują kulturę, polską gościnność , dziedzictwo oraz patriotyzm czyli to co jest bezcenne.

Cieszymy się, że wśród nas są ludzie którzy pomagają kultywować lokalne tradycje .

Organizacja i przebieg tegorocznego Święta Plonów były możliwe dzięki Państwa życzliwości i zaangażowaniu.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo z nami w kolejnych latach wraz ze swoim niegasnącym entuzjazmem.

Jarosław Węgłowski