Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Podzielmy się świątecznymi smakowitościami z potrzebującymi. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Podzielmy się świątecznymi smakowitościami z potrzebującymi.

Święta Bożego Narodzenia już za nami. W naszych domach panował czas wielkich przygotowań, wspaniałe dania na stołach, których  było jak zawsze w nadmiarze. Apelujemy do wszystkich mieszkańców by podzielić się świątecznymi smakowitościami z tymi, którzy nie mieli ich w nadmiarze.

Zapraszamy do przekazania potraw do naszej niemczańskiej jadłodzielni czyli niemczańskiej lodówki, która znajduje się przy drzwiach wejściowych, w przedsionku kościoła parafialnego w Niemczy.

Lodówka została przekazana do Niemczy 27 stycznia 2021 roku przez wrocławską Fundację działającą pod nazwą „Weźpomóż”.

Ideą społecznych lodówek jest dzielenie się jedzeniem z osobami, które tego potrzebują. Święta są wyjątkową okazją by podzielić się z potrzebującym.

Zapraszamy więc do przyniesienia potraw do niemczańskiej lodówki.

O lodówce szerzej:

www.um.niemcza.pl/w-srode-27-stycznia-2021-roku-w-niemczy-ustawiona-zostala-spoleczna-lodowka.html