Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Policjant i pielęgniarka z wizytą w przedszkolu. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Policjant i pielęgniarka z wizytą w przedszkolu.

W dniach 23.09. i 25.09.2019r. wszystkie grupy przedszkolne odwiedzili policjanci z zaprzyjaźnionego Komisariatu Policji w Niemczy, a także pani pielęgniarka. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczących pracy w tych zawodach. Spotkanie z policjantem było doskonałą okazją do przypomnienia maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, przedszkolu, na placu zabaw oraz na ulicy. Starsze przedszkolaki miały okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Natomiast pani pielęgniarka starała się pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Zademonstrowała nam również niektóre proste zabiegi medyczne, jak np. mierzenie ciśnienia. W podziękowaniu za wizytę naszym miłym gościom przedszkolaki przygotowały drobne upominki. Dziękujemy za poświecony nam czas!