Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Polski Ład dla Polskiej Wsi czyli radykalne uproszczenia dla rolników. Zapraszamy do udziału w ankiecie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w ankiecie, przygotowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach Polskiego Ładu.

Ankieta przeznaczona jest dla rolników posiadających małe i średnie gospodarstwa rolne.

Ma na celu zmniejszenie wymagań biurokratycznych oraz wprowadzenie ułatwień w prowadzeniu gospodarstw rolnych oraz działalności związanych z rolnictwem. W ankiecie każdy z Państwa ma możliwość zgłoszenia swoich uwag i propozycji zmian w przepisach obowiązującego prawa w zakresie rolnictwa.

Ankiety można składać w terminie do 31 marca 2022 r. za pośrednictwem strony internetowej: