Home / NGO

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Porady eksperta w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie

Szanowni Państwo,

Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie w nawiązaniu do współpracy partnerskiej pomiędzy Powiatem Dzierżoniowskim, a gminami powiatu dzierżoniowskiego w zakresie doradztwa dla organizacji pozarządowych świadczonego przez Fundację Merkury z Wałbrzycha zaprasza do skorzystania z porad eksperta. Najbliższe dyżury planowane są na 12 i 26 stycznia 2022 r.

Przypominamy, że odbywają się one w budynku Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, ul. Świdnicka 38, pokój 216 w godzinach od 14.00 do 18.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 74 832 52 29.

Informujemy również, iż przedstawiciel Fundacji na bieżąco wg potrzeb współpracuje  w formie e-maila i telefonicznej  w celu zapewnienia Państwu pomocy.