Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Powodzenia Ósmoklasiści ! - Życzenia Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego dla uczniów Szkoły Podstwowej w Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Powodzenia Ósmoklasiści ! – Życzenia Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego dla uczniów Szkoły Podstwowej w Niemczy.

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami, niezwykle ważny moment – egzamin Ósmoklasisty.

Życzę Wam spokoju i opanowania

mądrego wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności.

Na czas zmagań egzaminacyjnych życzę silnego poczucia własnej wartości, roztropności i skupienia.

Wierzę, że uzyskane przez Was wyniki spełnią Wasze oczekiwania.

Życzę abyście  dostali się do wymarzonych szkół średnich,

w których będziecie dalej rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

POWODZENIA!

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza

Jarosław Węgłowski

W Szkole Podstawowej w Niemczy we wtorek 24 maja uczniowie dwóch najstarszych klas, przystąpili do Egzaminu Ósmoklasisty.  W pierwszym dniu odbył się egzamin z języka polskiego. Przed uczniami jeszcze dwa egzaminy z matematyki i języka obcego.

Poniżej zdjęcia z pierwszego dnia egzaminu.