Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Powtórnie narodzony” – seans walentynkowy w Niemczańskim Ośrodku Kultury w dniu 14 lutego, godzina 17:00. Zapraszamy !

Zapraszamy na Seans Walentynkowy! 14 lutego dla wszystkich zakochanych i nie tylko przygotowaliśmy film „Powtórnie narodzony”

Czwarty film cenionego włoskiego aktora Sergia Castellitto („Namiętność”, „Czas religii”) to poruszająca historia o różnych typach miłości – to opowieść o szalonym uczuciu kobiety do mężczyzny jej życia, o głębokiej, choć niełatwej matczynej miłości do ukochanego dziecka, o miłości do kraju, w którym przeżyło się najpiękniejsze i najgorsze chwile. Każde zdjęcie i każdy obraz tego urzekającego dramatu są przepełnione emocjami i wizualną wirtuozerią. Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści żony Castellitta, Margaret Mazzantini, nagrodzonej w 2009 roku najważniejszą włoską nagrodą literacką – Premio Campiello.

Zapraszamy w poniedziałek o godzinie 17:00. Wstęp wolny, film dla widzów pełnoletnich.

Młodszych kinomanów zapraszamy jeszcze dzisiaj o 11:00 na film familijny „Najlepsze Przyjaciółki”

poniżej plakat: