Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Pozbądź się KOPCIUCHA! Możesz dostać dofinansowanie.

Można dostać dofinansowanie do wymiany kopciuchów na ekologiczne źródła ciepła. Jeśli ktokolwiek z mieszkańców Gminy Niemcza planuje w tym roku zmianę ogrzewania domu bądź mieszkania np. na gazowe, elektryczne, pompę ciepła, kocioł olejowy , indukcyjny bądź zastosować jeszcze inne rozwiązanie może otrzymać dofinansowanie.

Aby uzyskać bezpośrednią informację jak zdobyć dofinansowane do wymiany źródeł ciepła, należy dzwonić bezpośrednio na

nr telefonu: 517 566 669 w przypadku właścicieli domów jednorodzinnych

nr telefonu: 519 422 470 w przypadku właścicieli lokali mieszkalnych i wspólnot mieszkaniowych.

W ubiegłym roku bardzo mało wniosków (ok.25) wpłynęło od mieszkańców Gminy Niemcza, dlatego zachęcamy do skorzystania ze wsparcia w roku 2022.

Referat Rolnictwa i Ochrony Środowiska UMiG Niemcza informuje i  przekazuje za pośrednictwem naszej strony szczegółowe informacje, które zamieszczamy poniżej.