Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Projekt Fundacji ADRA - Grupy Wsparcia Online "Równoważnia". - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Projekt Fundacji ADRA – Grupy Wsparcia Online „Równoważnia”.

Fundacja ADRA Polska, wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom społecznym, w tym lękowi wywołanemu pandemią koronawirusa, uruchamia grupy wsparcia online prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów: psychologów i coachów.
Spotkania grup wsparcia odbywać się będą online i wymagają jedynie komputera i dostępu do Internetu. Udział w nich jest bezpłatny. Aby dołączyć do Grup Wsparcia „Równoważnia” wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie www.adra.pl/kryzys i poczekać na kontakt ze strony koordynatora projektu. Szczegółowe informacje na temat inicjatywy znajdą Państwo w załączeniu.