Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza "Projekt Kino Gród" - wznawiamy seanse filmowe w Niemczańskim Ośrodku Kultury! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

„Projekt Kino Gród” – wznawiamy seanse filmowe w Niemczańskim Ośrodku Kultury!

Wielu mieszkańców Niemczy doskonale pamięta czasy gdy w ośrodku kultury funkcjonowało kino „Gród”. Nawet dziś budynek NOK-u bywa nazywany kinem. Marzyło nam się, aby przywrócić pokazy filmowe. Do dawnych czasów nawiązaliśmy nazwą i logotypem podpatrzonym na starym zdjęciu. Dłuższy czas szukaliśmy dostawcy licencji filmowych i przeglądaliśmy repertuar. Skontaktowaliśmy się z większością dystrybutorów filmowych w naszym kraju jak również ze szkołami i klubami filmowymi by wybrać ofertę, która wytrzyma nasz skromny budżet. Mamy nadzieję, że pomysł chwyci i będziemy mogli regularnie dostarczać Państwu filmowych emocji. Pierwszy pokaz to norweska produkcja pt. „Operacja Arktyka” familijny film przygodowy. Wstęp jest darmowy dla wszystkich, jednak ze względu na obostrzenia, ilość miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

Kino GRÓD zaprasza na seans

3 lutego br tj. w czwartek o godz. 11.00