Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza "Projekt Kino Gród" - zapraszamy na film "Najlepsze Przyjaciółki", wstęp darmowy! Seans w czwartek 10 lutego o godz. 11.00 w NOK - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

„Projekt Kino Gród” – zapraszamy na film „Najlepsze Przyjaciółki”, wstęp darmowy! Seans w czwartek 10 lutego o godz. 11.00 w NOK

Już w najbliższy czwartek o 11:00 przygotowujemy dla Państwa kolejny seans filmowy w ramach cyklu „Projekt Kino Gród”. Zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych na francuską produkcję pt. „Najlepsze Przyjaciółki”. Film nagradzany na festiwalach w Paryżu, Tokio, Montrealu i Nowym Jorku.
„Nie jest łatwo być urodzoną 29 lutego. Wie coś o tym Cathy, która na 10. urodziny otrzymuje od swojego ojca kacze jajo. Wraz ze swoją przyjaciółką, niepełnosprawną Margaux, opiekuje się tym nieoczekiwanym prezentem. Kaczątko po wykluciu nie potrafi rozstać się z Margaux, ale jej rodzice nie chcą trzymać go w domu i oddają je na kaczą fermę. Dziewczynki nie mogą się z tym pogodzić i próbują je uratować. Chcą umieścić pisklaka w raju dla ptaków, który najpierw muszą odnaleźć.”