Home / Aktualności / Wideo i Galerie zdjęć

Autor:Publikacja: Redakcja

Projekt „Wieś pejzażem malowana” w Podlesiu

Stowarzyszenie na rzecz odnowy wsi Podlesie i Ruszkowice „Razem możemy więcej” oraz Sołectwo Podlesie zrealizowało kolejny w tym roku projekt przy współpracy z Powiatem Dzierżoniowskim noszący nazwę „Wieś pejzażem malowana”.

DSCF7451

Pozyskane w ramach projektu środki zostały przeznaczone na namalowanie pejzażu na jednym z dwóch przystanków w sołectwie. Zgodnie z założeniami projektu ma on przedstawiać specyfikę wsi i jej rolniczy charakter, dodatkowo w ramach współpracy Przedsiębiorstwo Komunalne w Niemczy Sp. z o.o. odmalowało ławeczki na przystankach w sołectwie, a członkowie stowarzyszenia posadzili przy przystanku kwiaty i rośliny wieloletnie.

Projekt koordynowała Edyta Mielnik. Dziękujemy Pani Katarzynie Andruszków i Marcie Gąsienica za pomoc przy posadzeniu roślin oraz wszystkim innym osobom zaangażowanym w realizację naszego pomysłu.