Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Promesy na dotacje dla dolnośląskich samorządów w ramach Funduszu Dróg Samorządowych podpisane. Ponad 1100.000,00 zł na ulicę Kolejową otrzyma Gmina Niemcza. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W dniu dzisiejszym (17.05.2019r.) odbyło się w Niemczy wręczenie promes na dotacje dla dolnośląskich samorządów w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. O randze tego wydarzenia świadczy udział najwyższych władz państwowych. Promesy wręczał Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak. W uroczystości wzięli również udział szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk oraz Poseł na Sejm RP Ireneusz Zyska. Obecny był również wicemarszałek województwa dolnośląskiego Marcin Gwóźdź. W uroczystości wzięli udział również szefowie 11 gmin Dolnego Śląska oraz Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego.
Wśród samorządów, które otrzymają rządową dotację na remonty dróg publicznych jest Gmina Niemcza, której przyznano ponad milion sto tysięcy zł na remont ulicy Kolejowej (dawna Świerczewskiego).