Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Przedszkole Publiczne Zaczarowany Gród w Niemczy laureatem „Plebiscytu Edukacyjnego 2021” organizowanego przez Polska Press Sp.z o.o. na łamach Gazety Wrocławskiej - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

„PRZEDSZKOLE ROKU” i zajęcie 1. miejsca w powiecie dzierżoniowskim to najnowszy sukces  naszego Przedszkola Zaczarowany Gród w Niemczy.

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród „Plebiscytu Edukacyjnego 2021” organizowanego przez Polska Press Sp.z o.o. na łamach Gazety Wrocławskiej, która odbyła się 28 kwietnia 2022 r. niemczańskie Przedszkole otrzymało  tytuł PRZEDSZKOLA ROKU i zajęło pierwsze miejsce w gronie przedszkoli Powiatu Dzierżoniowskiego.

Głosujący w plebiscycie rodzice oddali najwięcej głosów na naszą placówkę uznając ją za najbardziej przyjazną i dobrze zorganizowaną.

Dodatkowo w nagrodę uczestniczące w plebiscycie niemczańskie Przedszkole  otrzymało  voucher o wartości 3 000 zł do wykorzystania na kampanię reklamową swojej placówki.

Dyrektor Przedszkola Publicznego Zaczarowany Gród w Niemczy oraz Grono Pedagogiczne serdecznie dziękują Rodzicom naszych wychowanków za zaufanie, pozytywną ocenę naszej pracy

i oddane głosy w plebiscycie.

Zdobycie 1. miejsca jest dla naszej placówki bardzo dużym wyróżnieniem, jak również daje nam motywację do tego, by w dalszym ciągu się rozwijać i stwarzać obecnym i przyszłym przedszkolakom miejsce atrakcyjne i przyjazne, o którym zawsze będą miło wspominać.

Dziękujemy również tym, którzy udzielają nam wsparcia i pomocy przy realizacji wielu przedsięwzięć m.in. Panu Burmistrzowi  Jarosławowi Węgłowskiemu, Radzie Rodziców oraz wszystkim osobom zaangażowanym w pracę naszej placówki.

Gratulujemy wszystkim przedszkolakom, całej kadrze pedagogicznej, pracownikom administracyjnym i cieszymy się z sukcesu razem z naszym Przedszkolem. Jednocześnie wyrażamy wielkie uznanie za wspaniałą promocję naszej Niemczy.