Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Przedszkole Publiczne „Zaczarowany Gród” w Niemczy z radością informuje, że nasza placówka została zgłoszona do plebiscytu Gazety Wrocławskiej „Przedszkole na Medal” - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Przedszkole Publiczne „Zaczarowany Gród” w Niemczy z radością informuje, że nasza placówka została zgłoszona do plebiscytu Gazety Wrocławskiej „Przedszkole na Medal”.

Dyrektor, grono pedagogiczne oraz pracownicy przedszkola z całego serca dziękują Państwu za nominację oraz zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Głosowanie będzie trwało do 2 grudnia 2021 r. Zapraszamy mieszkańców Gminy Niemcza do wzięcia udziału w zabawie i wsparcie naszej placówki w konkursie. Przedszkole, które zdobędzie najwięcej głosów zdobędzie zaszczytny tytuł „Przedszkola na Medal”, weźmie udział w dalszym- wojewódzkim etapie plebiscytu, w którym może wygrać nagrody o wartości 3000 zł.

Aby zagłosować należy wejść w poniższy link i wysłać smsa z głosem na nasze przedszkole

Z całego serca dziękujemy za wsparcie!