Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Punkt konsultacyjny - Program "Czyste Powietrze" - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Punkt konsultacyjny – Program „Czyste Powietrze”

Z przyjemnoscią informujemy, że został uruchomiony punkt konsultacyjny dla Rządowego Programu „Czyste Powietrze”.  Punkt konsultacyjny ma służyć mieszkańcom powiatu dzierżoniowskiego, którzy chcą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”. W punkcie można uzyskać m. in. porady merytoryczne i techniczne dotyczące założenia konta w portalu beneficjenta programu oraz pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku o dofinansowanie.

Aby dowiedzieć się więcej o programie zapraszamy mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego do punktu konsultacyjnego mającego swoją siedzibę w Dzierżoniowskim Zarządzie Budynków Mieszkalnych ul. Bielawska 15, pokój 11a (I piętro) 58-200 Dzierżoniów oraz na konto na Facebooku – Czyste Powietrze – Powiat Dzierżoniowski, gdzie znajdą Państwo aktualności o Programie oraz harmonogram spotkań mobilnych w  tym  w Naszej Gminie.

Punkt konsultacyjny czynny jest w godzinach:

poniedziałek– czwartek 7:30 – 15:30,

piątek 7:30 – 14:30.