Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Rejs po Odrze dla dzieci z Nowej Wsi Niemczańskiej - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Rejs po Odrze dla dzieci z Nowej Wsi Niemczańskiej

Rodzinny rejs statkiem po Odrze, taki wyjazd został zorganizowany przez sołtysa Nowej Wsi Niemczańskiej Jarosława Dydo. Rejs odbył się statkiem Nerida. START: Przystań Kardynalska (na Wyspie Piasek) - Muzeum Narodowe - Most Pokoju - Urząd Wojewódzki - Most Grunwaldzki - Wieża Ciśnień - Jaz Szczytniki - Przystań ZOO - Rurociąg Gazowy w stronę Wyspy Opatowickiej – POWRÓT: Przystań Kardynalska na Wyspie Piasek.

3

W ten pogodny, słoneczny dzień, podczas rejsu mieliśmy okazję zobaczyć urocze zakątki Wrocławia a na koniec wycieczki, oczywiście wizyta w Mc Donalds.