Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Relacja z koncertu z okazji dnia Matki w Niemczańskim Ośrodku Kultury - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Relacja z koncertu z okazji dnia Matki w Niemczańskim Ośrodku Kultury

Wczoraj w Sali widowiskowej Niemczańskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert z okazji dnia Matki. Mieszkańcy tłumnie przybyli na uroczystość. Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom, następnie swój występ zaprezentowały Przedszkolaki z „Zaczarowanego Grodu”. Dzieci zatańczyły i zaśpiewały dla swoich Mam, opowiedziały również przygotowane na tą okazję wierszyki. Po Przedszkolakach wystąpił zespół „Synergia”, który porwał do zabawy zarówno młodszych jak i starszych widzów. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie, wkrótce kolejne koncerty w Niemczy na które już teraz serdecznie zapraszamy!