Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Rozbudowa i modernizacja strażnicy OSP w Gilowie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Rozbudowa i modernizacja strażnicy OSP w Gilowie

Z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Pana Jarosława Węgłowskiego, w minionym tygodniu, odbyło się  w Urzędzie Miasta i Gminy w Niemczy spotkanie z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej w Gilowie. Spotkanie dotyczyło planowanej realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa i modernizacja strażnicy OSP w Gilowie poprzez zwiększenie kubatury obiektu w celu umożliwienia garażowania ciężkiego wozu bojowego”. Wykonanie zadania możliwe jest dzięki pozyskanym przez Pana Burmistrza środkom Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 597 000,00 zł.

W trakcie spotkania strażacy przedstawili zakres proponowanych zmian dotyczących rozbudowy strażnicy oraz wspólnie uzgodniono konieczność przebudowy obecnego budynku.