Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Rozświetlenie choinki czyli bajkowy świat jakiego jeszcze w Niemczy nie było!!! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Rozświetlenie choinki czyli bajkowy świat jakiego jeszcze w Niemczy nie było!!!

Bajkowo, magicznie, kolorowo, po prostu wyjątkowo pięknie rozpoczęliśmy w Niemczy okres Świąt Bożego Narodzenia. Z inicjatywy Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego tegoroczne rozświetlenie choinki przed Ratuszem w dniu św. Mikołaja czyli 6 grudnia odbyło się w niezwykłym klimacie. Oczekujące  na Mikołaja dzieci, które jak co roku licznie przybyły na niemczański Rynek wraz z rodzicami i dziadkami, czekała wyjątkowa niespodzianka. Wraz z burmistrzem przybyły tu bowiem okazałe elfy. Od pierwszych chwil elfy porwały do tańca wokół choinki wszystkie dzieciaki. Podczas radosnej zabawy odbyło się wspólne odliczenie i rozświetlenie choinki. Do dzieci przybył także Mikołaj z koszami pełnymi słodyczy. Dodajmy, że w ten wyjątkowy wieczór wszyscy goście przybyli ze słodyczami. Warto pochwalić też naszych strażaków z OSP Niemcza , którzy zapewnili jak zawsze wyjątkową oprawę i nie zapomnieli o słodkich prezentach. Z nieukrywana radością za całe wydarzenie dziękowały przedszkolaki wykonując z ogromnym zaangażowaniem piosenki świąteczne.

A  baśniowe elfy jak się okazało nie przyjechały z Atlantydy czy innego świata fantasy ale były to nasze rodzime baśniowe chochliki, w które wcielili się urzędnicy Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy.

Całą imprezę przy choince prowadził gospodarz wieczoru Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski.

Miejmy nadzieję, że ta pierwsza wizyta elfów nie będzie ostatnią i nasi urzędnicy jeszcze nie raz zaskoczą nas tak wspaniałymi pomysłami, tak jak w dniu św. Mikołaja.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom wydarzenia; Burmistrzowi Niemczy Jarosławowi Węgłowskiemu, Niemczańskiemu Ośrodkowi Kultury, OSP Niemcza a szczególnie Urzędnikom Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy.

Poniżej fotki z rozświetlenia choinki w Niemczy: