Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Anna Korman

Rozświetlenie choinki przy ratuszu w Niemczy

Tradycyjnie już 6 grudnia Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski zaprosił dzieci i dorosłych mieszkańców gminy na uroczyste rozświetlenie choinki. Zanim jednak nastąpiła ta chwila czas oczekiwania szczególnie najmłodszym umilała 17 Drużyna Harcerska Polana z Niemczy oraz chórek ze szkoły Podstawowej w Niemczy , zapraszając do wspólnego śpiewania i zabaw.

O godzinie 16.30 po wspólnym odliczaniu choinka rozbłysnęła świątecznym blaskiem, po czym Burmistrz w Mikołajowej czapce rozdał dzieciom cukierki i złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Do wspólnej zabawy wokół rozświetlonej choinki, Pracownicy Niemczańskiego Ośrodka Kultury zachęcali nie tylko muzyką ale i słowem.

Nad bezpieczeństwem wszystkich przybyłych czuwali przedstawiciele policji,  Ochotniczej Straży Pożarnej z Niemczy jak i z Przerzeczyna Zdrój.

Za wykazane zaangażowanie wszystkim bardzo dziękujemy.