Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Serdecznie zapraszamy na Święto Narodowe Trzeciego Maja w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Serdecznie zapraszamy na Święto Narodowe Trzeciego Maja w Niemczy

1. Serdecznie zapraszamy na Święto Narodowe Trzeciego Maja w Niemczy
  2. Serdecznie zapraszamy do udziału w gminnych uroczystościach Święta Narodowego Trzeciego Maja w Niemczy. W dniu 3 maja 2018 r. tj. w piątek o godz. 11.00 rozpoczną się uroczystości oficjalne Mszą św. W kościele parafialnym po zakończeniu Mszy, okolicznościowy montaż słowno – muzyczny zaprezentują uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola Publicznego w Niemczy. Następnie w przemarszu paradnym uczestnicy wydarzenia przejdą pod pomnik obrońców niemczańskiego grodu. Tradycyjnie przy warcie honorowej strażaków OSP Niemcza, pocztach sztandarowych, nastąpi odczytanie Dekretu Konstytucji 3 Maja, wystąpienie okolicznościowe Burmistrza Niemczy, występ zespołu Grodzianie oraz złożenie wiązanek w upamiętnieniu patriotycznego dzieła twórców Konstytucji 3 Maja.
  3. W związku z organizacją uroczystości bardzo prosimy o stawienie się pocztów sztandarowych. Zapraszamy niemczańskie instytucje, stowarzyszenia, sołectwa, przedstawicieli związków i organizacji społecznych do wystawienia delegacji do złożenia kwiatów.

Równocześnie prosimy o zgłoszenie się przed uroczystościami do organizatorów w celu potwierdzenia swojego uczestnictwa.

Prosimy również o wcześniejsze zgłoszenie informacji o imiennym składzie delegacji telefoniczne nr 887 078 688 lub e-mailowo nok@nok.niemcza.pl .

Tekst i plakat: Niemczański Ośrodek Kultury