Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARIĄ PASZYŃSKĄ - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARIĄ PASZYŃSKĄ

W środę 16 października b.r. w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemczy gościliśmy Panią Marię Paszyńską.
Z urodzenia Dolnoślązaczka,a z wyboru warszawianka.Absolwentka iranistyki Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz prawa na Uczelni Łazarskiego.
Autorka takich książek, jak: Owoc granatu, Instytut piękności czy Willa pod zwariowaną gwiazdą oraz Warszawski niebotyk.
W dniu spotkania premierę miała najnowsza książka autorki „Dwa światy” , którą otrzymaliśmy w prezencie.