Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Spotkanie robocze dotyczące zasad konkursów ogłaszanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szanowni Państwo!

Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego we współpracy z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych oraz jednostek samorządu terytorialnego do Centrum Dialogu Obywatelskiego na spotkanie robocze dotyczące zasad konkursów ogłaszanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 2 września 2021 roku (czwartek), w godz. 11:00-14:00, w Centrum Dialogu Obywatelskiego prowadzonego w Centrum na Przedmieściu przy ul. Prądzyńskiego 39A we Wrocławiu.

Celem spotkania jest zebranie uwag i propozycji zmian dotyczących ogłaszanych konkursów przez poszczególne departamenty i wydziały UMWD, aby były one jak najprostsze, z przyjaznymi procedurami oraz uwzględniające obowiązki formalne, np. wymogów ustawy o dostępności.