Home / Aktualności / Czas wolny

Autor:Publikacja: Agnieszka Rożek

Spotkanie w świetlicy wiejskiej w Ligocie Wielkiej ( gmina Łagiewniki )- gość specjalny Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego

Kierownik BP ARiMR w Dzierżoniowie, Pan Sławomir Krawczyk informuje, że 23.09.2019 roku o godzinie 15:00 w świetlicy wiejskiej KGW w Ligocie Wielkiej 57,
odbędzie się spotkanie, w którym uczestniczyć będzie Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Marcin Gwóźdź i Dyrektor DOR ARiMR we Wrocławiu Pani Magdalena Salińska. Tematyka spotkania będzie dotyczyła m.in. możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych na działalność koła oraz prowadzenia księgowości. Serdecznie zapraszamy zainteresowane członkinie kół na to spotkanie. Ze względu na ograniczone warunki lokalowe, prosimy o wytypowanie maksymalnie dwóch osób z każdego z Kół. W trakcie spotkania, każdemu z uczestniczących Kół, wręczony zostanie drobny upominek.