Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Świetny koncert, znakomita oferta kosmetyczna czyli święto Pań w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Świetny koncert, znakomita oferta kosmetyczna czyli święto Pań w Niemczy

Dokładnie 8 marca zgodnie z wieloletnią tradycją Niemczańskiego Ośrodka Kultury, odbyło się święto Pań. Jak zawsze z tej okazji sala wypełniona była po brzegi, a paniom życzenia złożył zastępca burmistrza Niemczy Leszek Lupa.

Prawdziwą niespodzianą okazał się koncert naszego lokalnego zespołu muzycznego, który po latach przerwy zagrał ponownie. Choć w nowym składzie i po niewielu próbach, to udało się powrócić do  dawnego poziomu.

Zmobilizowani z okazji Dnia Kobiet panowie Marcin Włudarczyk, Wojtek Niemczykowski i Krzysztof Nowak przygotowali przeboje znane i popularne, śpiewane przez całą salę gości. Prawdziwą niespodzianką okazali się wokaliści zespołu Aurelia Duraj śpiewająca m.in.: ostatni przebój Sanah  i wiele innych oraz Tomasz Palimąka śpiewający utwory m.in.: Kombi, czy słynną Jolkę Felicjana Andrzejczaka.

Nasza niemczańska grupa muzyczna  święciła wielkie triumfy w latach 2009 – 2014 jako Music 4Est. Kapela grała wówczas w składzie Kacper Buszta, Wojtek Niemczykowski, Adaś Niemczykowski, Marcin Włudarczyk. Reprezentując NOK zdobywali wiele nagród a ich  koncerty i festiwale przyciągały do Niemczy tłumy młodzieży z terenu nie tylko powiatu.

Obecnie po raz pierwszy nasi muzycy spotkali się i wystąpili w NOK podczas Noworocznego Kolędowania w Niemczy w dniu 13 stycznia 2023. Kolędy z zespołem śpiewała wówczas Aurelia Duraj.

W Dniu Kobiet zarówno wokaliści, perkusja  jak i gitarzyści pokazali, że możemy mieć w Niemczy ponownie własną super kapelę muzyczną. O reaktywację zespołu i jego występ właśnie na Dzień Kobiet  zabiegał osobiście Burmistrz Jarosław Węgłowski, dzięki któremu występ doszedł do skutku.

Serdecznie gratulujemy liderowi zespołu Marcinowi Włudarczykowi, który dzień po Dniu Kobiet przywitał na świecie córeczkę Helenkę.

Dzięki staraniom Dyrektora NOK Tomasza Dudleja ofertę kosmetyczną dla Pań przygotowała znana niemczanom Mariola Słobodzińska – Kielar reprezentująca firmę Mary Kay.

Dla pań przygotowany został pokaz makijażu, porady dietetyka, masaże dłoni, pomiary ciała oraz ogromne ilości kosmetyków do przetestowania bądź nabycia. Wylosowane zostały także przez Zastępcę Burmistrza nagrody niespodzianki.

Opiekę dla dzieciaków podczas całego wydarzenia przygotowali niezawodni jak zawsze harcerze 17 Drużyny Harcerskiej Polana w Niemczy.

Zapraszamy doi obejrzenia zdjęć z wydarzenia: