Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Święto Babć i Dziadków w Klubie Senior + w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Święto Babć i Dziadków w Klubie Senior + w Niemczy

W Klubie Senior + w Niemczy w poniedziałek 24 stycznia o godzinie 8.30 zorganizowano uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W spotkaniu uczestniczyła niewielka ilość seniorów z naszego miasta. Spotkanie otworzył Burmistrz Jarosław Węgłowski składając pełne serdeczności i ciepłych słów życzenia wszystkim obecnym. Przygotowani przez asystenta rodziny Panią Agnieszkę Hoc najmłodsi  podopieczni OPS Oliwia Grubizna oraz Judyta i Ksawery Kwas zaprezentowali okolicznościowy program artystyczny, zakończony wzruszającym wręczaniem laurek pamiątkowych.

Podczas starannie przygotowanego spotkania goście przy słodyczach i napojach wysłuchali oraz zaśpiewali przeboje minionych lat m.in. Sławy Przybylskiej wspólnie ze znakomitą artystką z Bielawy Barbarą Pachurą. (info poniżej).

Spotkanie przygotowały Dyrektor OPS Niemcza Agnieszka Musiała, opiekun Klubu Senior + w Niemczy Małgorzata Bamburowicz oraz pracownicy OPS Niemcza.

fotorelacja poniżej: