Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Święto Niepodległości w " Zaczarowanym Grodzie " - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Święto Niepodległości w ” Zaczarowanym Grodzie „

„Dla Niepodległej”

8.11.2019r. przedszkolaki z Przedszkola Publicznego „Zaczarowany Gród” w Niemczy swoimi występami, śpiewem piosenek, tańcami i pięknymi wierszami o Polsce uczciły kolejną rocznicę Odzyskania Niepodległości przez nasz kraj. Uwieńczeniem uroczystości było odśpiewanie, dokładnie o godz. 11:11 hymnu przez wszystkie dzieci. Była to też świetna okazja do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”, gdzie tematem przewodnim była właśnie niepodległa Polska.