Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy dla Hrynkiewicza - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy dla Hrynkiewicza

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy aktywnie włączyła się do przygotowań i organizacji imprezy gminnej pod hasłem „Gmina Niemcza w Hołdzie Rotmistrzowi Aleksandrowi Hrynkiewiczowi”. Pomoc przy uroczystości obejmowała wiele obszarów. W dniu uroczystości na Placu Flagowym na niemczańskim Rynku szkołę godnie reprezentował Poczet Sztandarowy: Rozalia Kwiecińska, Oliwia Dyrda i Jakub Makowski pod opieką p. Małgorzaty Kuźniar, pani dyrektor Anny Kuźmińskiej oraz zastępcy dyrektora Wioletty Kraczkowskiej. Na scenie w nowym programie taneczno- muzycznym pt.: „W hołdzie zwycięstwu” wystąpiła grupa taneczna Joanki. Opiekunem grupy jest p. Joanna Bagińska. Po oficjalnych uroczystościach żołnierze z Kompanii Honorowej Garnizonu Wrocław oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych we Wrocławiu udali się do budynku szkoły, gdzie czekał na nich obiad i słodki poczęstunek. Odpowiedzialne za to były panie z obsługi i administracji : p. Iwona Woźniak, p. Małgorzata Firadza, p. Dorota Krajka, p. Małgorzata Wolarz oraz nauczycielki panie Jolanta Kurak Alicja Łysiak,  Małgorzata Kuźniar. Kierowca szkolnego autokaru p. Tadeusz Korczyński zadbał o bezpieczny dojazd do Niemczy i powrót do Wrocławia żołnierzy Kompanii Honorowej Garnizonu Wrocław. Obiad przygotowała Mała Gastronomia.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły zaangażowanym w organizację, przygotowanie i pomoc przy uroczystościach.