Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Szkoła Podstawowa w Niemczy grała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szkoła Podstawowa w Niemczy grała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

10 stycznia w Szkole Podstawowej w Niemczy odbył się Minifinał WOŚP,

podczas którego odbyły się licytacje i występy artystyczne uczniów naszej szkoły.

Licytowaliśmy gadżety z logo WOŚP, talony na tort p. Kasprowicz, wejściówki do Arboretum Wojsławice, tort zrobiony przez panią Monikę z naszej stołówki, a także gadżety od p. A. Łysiak i p. I. Dobosz – Czyszczoń.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za udział w licytacjach oraz za przekazane fanty, a także pani Uli Mandziej za upieczenie pierniczków.

Imprezę przygotował i poprowadził Szkolny Klub Wolontariatu, którego opiekunkami są p. J. Romantowska i p. A. Wszołek.

Zebraliśmy 2616,78 zł

12 stycznia wolontariusze pod opieką p. J. Romantowskiej i p. A. Wszołek kwestowali w Niemczy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rano można ich było spotkań w Rynku, a od godziny 15 w Niemczańskim Ośrodku Kultury.

Natomiast po godzinie 15:00 uczniowie naszej szkoły, przygotowani przez pana Adama Woźniaka, wzięli udział w konkursie jasełkowym zorganizowanym przez NOK, zdobywając pierwsze miejsce – podobnie jak dzieci z Przedszkola Publicznego. Razem ze swoimi rodzinami brali też udział w licytacjach prowadzonym w NOK.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM I ICH RODZINOM ORAZ PRACOWNIKOM SZKOŁY ZA OKAZANE WSPARCIE I HOJNOŚĆ!!!