Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Szkoła w Niemczy Lokalnym Ośrodkiem Wiedzy  i Edukacji dla dorosłych. Zapraszamy do udziału w zajęciach w Nowym Roku. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

PROJEKT „LOWE”- I etap za nami, Zapraszamy na zajęcia w ramach projektu także w roku 2022.

Na terenie Gminy Niemcza w Szkole Podstawowej im B. Chrobrego zakończył się I etap projektu LOWE, na który pozyskaliśmy  250.000,00 zł i jeszcze do sierpnia 2022r.  Szkoła  pozostaje  w dalszym ciągu w ramach tego projektu Lokalnym Ośrodkiem Wiedzy  i Edukacji dla dorosłych.

W projekcie bierze udział 200 osób – mieszkańców naszej Gminy,  którzy w dalszym ciągu realizują zdania  w ramach prowadzonych zajęć z języka angielskiego, języka niemieckiego, zajęć rehabilitacyjno – rekreacyjnych, spotkań ze sztuką, doradztwa zawodowego, terapii dla rodzin,  akademii dobrego dialogu, zajęć dla rodziców.. Projekt LOWE umożliwił też zakup wielu dodatkowych pomocy szkolnych, między innymi tablicy interaktywnej, podręczników i programów do nauki języków obcych, materiałów do zajęć artystycznych, pomocy  do zajęć rehabilitacyjnych, które to pozostaną na wyposażenie naszej szkoły i będą służyły w kolejnych latach. Dzięki funduszom z projektu zostały też wyremontowane i zaadoptowane pomieszczenia szkoły.

Mamy nadzieję, że dla społeczności lokalnej LOWE stało się miejscem, gdzie można nabyć i rozwinąć różne kompetencje, zainteresowania oraz spędzić miło czas.  Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych  i w dalszym ciągu serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane

do zapisywania się w sekretariacie szkoły.

Język angielski dla początkujących          CZWARTEK 16.00

Język angielski dla zaawansowanych       CZWARTEK 16.00