Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Szkolenia w zakresie pozyskiwania grantów z LGD Ślężanie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szkolenia w zakresie pozyskiwania grantów z LGD Ślężanie

W związku z planowanymi naborami wniosków o przyznanie pomocy w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 na GRANTY, zapraszamy zainteresowanych mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli JST z gmin członkowskich LGD Ślężanie na bezpłatne szkolenia. Szkolenia dotyczyć będą przygotowania dokumentacji konkursowej oraz warunków naboru ogłaszanego przez LGD w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

lgd

Szkolenia odbędą się w 4-krotnie, wg. poniższego harmonogramu. Każde szkolenie będzie poświecone tej samej tematyce – można więc wybrać najdogodniejszy termin.

{nomultithumb}LGD grant szkolenie