Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza GRANTY: realizacja&rozliczanie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

GRANTY: realizacja&rozliczanie

Stowarzyszenie "Ślężanie" Lokalna Grupa Działania zaprasza na szkolenie pn. "Realizacja i rozliczenie grantów". Adresaatami tego szkolenia są nie tylko beneficjenci pierwszych konkursów grantowych

, ale również wszyscy, którzy są zainteresowani realizacją projektów z nawet 99%-towym dofinansowaniem w następnych naborach grantowych Stowarzyszenia „Ślężanie” Lokalna Grupa Działania. Do wyboru są dwa terminy: 26 i 27 marca. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie. Gmina Niemcza – jako członek Stowarzyszenia „Ślężanie” Lokalna Grupa Działania serdecznie zachęca do udziału zwłaszcza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie naszej gminy.