Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Tarcza antykryzysowa - instrukcja do biznesu - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Tarcza antykryzysowa – instrukcja do biznesu

Szanowni Państwo,
Zespół prawników Biura Ekspertyz Kapitałowych sp. z o.o. oddaje w Państwa ręce krótkie opracowanie dotyczące wsparcia przedsiębiorców wynikającego z ustawy z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 31 marca 2020 r., poz. 568).
Naszym zamierzeniem było sporządzić „instrukcję” korzystania z możliwości jakie stwarza nowa ustawa dla przedsiębiorców, która będzie możliwie zwięzła, zrozumiała dla każdego i odpowiadała na najistotniejsze pytania dotyczące prowadzenia biznesu w tych niełatwych czasach. Powodzenia!
adw. dr Paweł Bała
Dyrektor Departamentu Prawnego w Biurze Ekspertyz Kapitałowych