Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Treningi najmłodszych zawodników i wielki turniej przedszkolaków już w niedzielę 16 maja 2023 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Na terenie obiektu boiska sportowego Orlik w Niemczy  odbywają się regularne treningi piłkarskie prowadzone przez trenera Pawła Jędrowskiego. Treningi dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym są finansowane wspólnie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Burmistrza Niemczy w ramach projektu Animator Sportu.

W minionym tygodniu nasz niemczański animator sportu – trener Paweł Jędrowski, spotkał się z Burmistrzem Niemczy Jarosławem Węgłowskim celem omówienia planów  prowadzenia  treningów w bieżącym roku oraz planów wakacyjnych.

Uzgodniono także wspólną organizację turnieju zaplanowanego przez trenera na najbliższą niedzielę 16 kwietnia 2023 r.

Turniej przedszkolaków w piłce nożnej odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia 2023 r. na terenie obiektu Orlik w Niemczy.

Udział potwierdziły już zespoły UKS Lechia Dzierżoniów, MKS Pogoń Pieszyce i Orlik Ząbkowice Śląskie.

Zapraszamy serdecznie do udziału w zawodach  zespoły rocznika 2016.

Początek rozgrywek godzina 10:00.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 606-304-320

ZAPLANOWANA ZOSTAŁ BARDZO DOBRA POGODA – CIEPŁA I SŁONECZNA !!!

Poniżej plakat imprezy oraz zdjęcia z treningu

naszych najmłodszych zawodników z ubiegłego tygodnia.