Uczniowie i nauczyciele NSP Przerzeczyn- Zdrój w III edycji akcji Sprzątamy dla Polski pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego

Przedstawiamy informację nadesłaną przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Przerzeczynie – Zdroju na temat akcji Sprzątania dla Polski.

Poniżej nadesłana informacja oraz zdjęcia z akcji:

Uczniowie i nauczyciele naszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przerzeczynie-Zdroju w dniu  22 kwietna 2022 roku wzięli u dział w III edycji akcji Sprzątamy dla Polski pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Dzień rozpoczęliśmy od wykonania plakatów promujących dbałość o naszą planetę Ziemię, przy pomocy różnych technik plastycznych. Plakaty zamieściliśmy w  gazetce przygotowanej dla każdej klasy. Następnie zorganizowaliśmy spacer po całym terenie naszej wsi. Podczas spaceru posprzątaliśmy całą okolicę z nieczystości. Zebraliśmy ich dziesięć worków. Naukę i pracę uczciliśmy grillem. Po tak intensywnym dniu zasłużyliśmy na kiełbaskę.