Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczy na lodowisku - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczy na lodowisku

12 lutego uczniowie ze świetlicy szkolnej, Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Niemczy pojechali na lodowisko do Świdnicy. Wycieczka miała na celu pokazanie dzieciom, jak można aktywnie spędzać czas wolny. Młodsi uczniowie ze świetlicy uczyli się jeździć na łyżwach korzystając z „lodowiskowych pingwinów”, a starsi doskonalili swoją technikę jazdy. Wspólny wyjazd zintegrował dzieci uczęszczające do naszej szkoły.

IMG 0006

W sobotę 17 lutego odbył się kolejny wyjazd na lodowisko zorganizowany przez klasę III Gimnazjum z pomocą wychowawcy. Zarówno dla uczniów, jak i opiekunów wycieczki była to mile i aktywnie spędzona sobota. mt_gallery: