Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Umowa na przebudowę ul. Kolejowej w Niemczy podpisana. Dziś przekazanie placu budowy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Już wkrótce ruszą prace związane z przebudową ul. Kolejowej w Niemczy. Zakres przedsięwzięcia obejmie odcinek od skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich do skrzyżowania z ul. Wrocławską. Będzie nowa nawierzchnia i chodniki. Za przedsięwzięcie odpowiada wykonawca wyłoniony w postępowaniu przetargowym – firma ROKAM II Radosław Rosiński. Na realizację inwestycji pozyskano  wsparcie finansowe z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie ponad 1,1 mln złotych.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. W razie potrzeb pracownicy UMiG Niemcza służą pomocą.