Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Uroczyste pasowanie na czytelnika w bibliotece Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uroczyste pasowanie na czytelnika.

19 maja 2021 roku w bibliotece Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej na czytelników.
Pierwszoklasiści poznali już wszystkie literki i umieją pięknie czytać, dlatego mogą samodzielnie wypożyczać książki i poznawać ich zaczarowany świat. Uczniowie klasy pierwszej pochwalili się świetną znajomością baśni i bajek oraz czytali prośby książki. Następnie złożyli uroczystą przysięgę i zostali pasowani na czytelników. Na zakończenie otrzymali pamiątkowe kolorowe zakładki do książek oraz słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Jesteśmy przekonani, że pierwszoklasiści będą chętnie odwiedzać bibliotekę szkolną i korzystać z jej zbiorów!