Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Uroczystość pasowania na ucznia w NSP Gilów - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uroczystość pasowania na ucznia w NSP Gilów

„Pasowania nadszedł czas, już jest Uczniem każdy z Was…..”

I z tej właśnie okazji Społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie zebrała się w piątek  8 października w sali wiejskiej. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Pan Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski. Pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie, a  reszta uczniów przygotowała wspaniałe wystąpienie z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Bardzo dziękujemy nauczycielom, rodzicom i uczniom za przygotowanie uroczystości, a Panu Burmistrzowi za obecność i prezenty dla pierwszaków.