Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Uwaga kary za zanieczyszczanie środowiska. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uwaga kary za zanieczyszczanie środowiska.

PRACOWNICY URZĘDU MIASTA I GMINY NIEMCZA USTALILI SPRAWCĘ ZAŚMIECENIA

Po otrzymaniu zgłoszenia nielegalnego wywozu nieczystości przy Arboretum w Wojsławicach pracownicy Urzędu podjęli stosowne kroki. Podczas wizji lokalnej zastali porzucone śmieci i przeprowadzili czynności wyjaśniające polegające na ustaleniu osoby, która zaśmieciła teren naszej Gminy. Wspólne działania pracowników Urzędu Miasta i Gminy Niemcza i dzielnicowego z Posterunku Policji w Niemczy pozwoliły na zlokalizowanie oraz ukaranie sprawcy zaśmiecania. Kobieta została wezwana do posprzątania zanieczyszczonego terenu i ukarana mandatem.