Home / Aktualności

Autor:Publikacja: UMiG Niemcza

W związku z obfitymi opadami śniegu i wyjątkowo trudne sytuacje na drogach, organizatorzy postanowili przełożyć dzisiejszą imprezę tj. XV-lecie Grodzian.

Decyzja została podjęta po licznych sygnałach od uczestników imprezy, zaproszonych gości i zespołów oraz przedstawicieli organizacji samorządowych. Ponieważ chcemy, aby nasze spotkanie zgromadziło komplet osób i organizacji wspólnie podjęliśmy decyzję, o przeniesieniu wydarzenia na kolejny weekend. Chcemy, aby każdy nasz gość dojechał do NOK-u i wrócił bezpiecznie do domu. A dzisiejsze warunki na drodze tego niestety nie zapewniają. Prosimy Państwa o rozpowszechnienie komunikatu wśród mieszkańców oraz osób, które planowały wziąć udział w dzisiejszym wydarzeniu. Po konsultacji z przedstawicielami organizacji samorządowych oraz uczestnikami jubileuszy 15-lecia zespołu Grodzianie, organizatorzy postanowili przełożyć dzisiejszą imprezę na kolejną sobotę, tj. 28 stycznia.

Za utrudnienia przepraszamy.